Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Co pak se skrývá za tímto názvem?? SRAZY...... clanové, multiclanové, kamarádské, pracovní 

SRAZY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bowlingové CLANí ZRUŠENO

(BXP-PePeLoPeZ+, 27. 11. 2009 11:55)

pro nízkou účast (3osoby) se bowlingové clané viz níže ruší. Náhradní termín plánován na přelom leden / únor...děkujeme za pochopení BXPs

Bowling CLANí

(BXP-PePeLopez+, 20. 10. 2009 0:36)

Ahoj všichni,
BXPcz pod záštitou PINELLI SEMTEX a Best eXtreme Players
Vás srdečně zvou na NULTÝ ročník Bowlingového CLANí Track Maniaků. Datum konání 27. -29.listopadu 2009 v Praze 13 - Galerie Nové Butovice (ubytování rezervujte u tibbaRa na icq 383 432 551 nebo telefonu 774 086 957)
Bohatý naučně vzdělávací program - návštěva Automusea Praga ve Zbuzanech, návštěva hospůdky u Šimáčků - obědy a pivnice STOP - šipky, U Šimáčků v pátek večer možnost vystoupení kapely VEJTLEM. V sobotu přes den návštěva automuzea, večer bowlingové CLANí. Za děti a mládež od 0 - 18 let ručí rodiče.
Cena za ubytování 0,- + v případě zájmu možnost zakoupení soudku 30 - 50L s funkční pípou, zbytek je čistě idividuální.
Těšíme se na Vás na adrese
email bxpclan@seznam.cz
nebo na
https://bxpcz.estranky.cz/stranka/srazy

s pozdravem BXP-PePeLopez+

Bowling CLANí

(BXP-tibbaR+, 18. 10. 2009 11:03)

Ahoj všichni,
zweme Vás na PŘEDVÁNOČNÍ BOWLING CLANí 2009 - datum upřesníme (zase jak je zvykem to bude víkend), zváni jsou všichni jak jednotlivci tak clany, jde hlavně o zábavu.
Ubytování zajištěno...ale rezervace nutné, bude dobré když se rezervujete na mém icq 383-432-551 nebo skypu - tibbaRcz, případně na mailu BXPclan@seznam.cz, nebo na TM poště tibbarcz.
Věková hranice není, časová hranice je omezena délkou víkendu, pro mimopražské mohu zajet (v pátek po celý den), Bowling bude jako tradičně v Galerii Nové Butovice, hrát se bude buďto na clany nebo na jednotlivce... podle počtu zůčastněných.
Takže se registrujte a BAFte se :D čus BXP-tibbaR+

Akci sponzorují:
Semtex Culture - oficial BXPcz partner
www.semtexculture.cz

Restaurant Svatý Prokop, Velichovská 17, Praha 5
www.svatyprokop.cz
Hostinec U Šimáčků, Na Hvížďalce 1, Praha 5

XCOPY - XEROX partner, Štefánikova 10, Praha 5
www.xcopy.cz

Svět Hardware - Váš partner v oblasti počítačů
www.svethardware.cz


Těšíme se Na Vás

0. ročník aneb jaxe (ne)povedl 2/2

(BXP-tibbaR+, 18. 10. 2009 10:52)

V neděli jsme se se Scorpiodem dojhodli, že by nás když už tamtudy jede mohl hodit do Tábora na vlak, nastavil si GPS na cestu do centra a tak když jsme bloudili jak zmatené lesní včely po uzoučkých uličkách Tábora, jsem se zeptal:,,A co kdybychom se někoho zeptali?" Načež Scorpiod zastavil u jedné paní a zeptal se, kde že je to nádraží. Po získání důležité informace jsme od něho teprve zjistili, že místo nádraží na GPS nastavil centrum, no a tak jsem spokojeně dojeli na nádraží, zakoupili lístky a se zjištěním že vlak jede až za hodinu a ujištění se, že máme všichni hlad, jsme vlezli do první otevřené restaurace... Le Caffé - no za 210,-Kč jsem dostal toliko jídla že by to koně zabilo, Scorpiod si dal toliko desertů že nevěděl jak dojíst hlavní chod (prvně jsem myslel ýže začne desertem, ale on si dal hned dva a pak teprv hlavní chod...nevim jaxe to do něho vešlo, ale málem umřel :D) no Petra si dala takovej mišung co z dálky vypadal jako že toněkdo už měl, ale z blízka to bylo dobré :D. No pak jsemse ujistili že nám zjištěný vlak ujel, taxme vklidu jedli až do příjezdu dalšího vlaku, rozlučjka se Scorpiodem, který drandil směr Uherské Hradiště podle jeho GPS :D, no a já a Petra a Neroušek jsem vlezli do vlaku a jeli spokojeně až domů.
Tento víkend jsme si užili, až na to že se některé plány pro nedostatek účastníků změnili jsemsi to užili, že :D.
No těšte se chystám další, větší a v létě a přístupnější, když Jihočeši a Budějovický nemohli dojet tak snad do Prahy dorazí víc lidí... bude to za chvíli :D.

0. ročník aneb jaxe (ne)povedl 1/2

(BXP-tibbaR+, 18. 10. 2009 10:51)

Ahoj Vy všichni,
tak nám skončil Náš 0.ročník EuroSrazu, ti co byli si ho doufám užili dosyta, ti co nebyli se mohou kouknout na fotografie ve foto albu :D. No co bych Vám psal, sešlo se celkem dost přihlášených, taxem nevybíral žádné zálohy na ubytování.... což byla chyba, když konečný reálný součet byl 3 a to ve složení BXP-tibbaR+,nux Scorpiod, Petra a Nero (pes). No ale užili jsme si to, zjistili jsme že Hluboká nad Vltavou je hrozná nudle (dlouhé městečko) a taky hroznej vidlákov (všechno zavírá v 18:00 a když jdetem do hospody tak ab jste se pořádně najedli tak si musíte dát smažák, nebo si připlatit v hotelové restauraci) Zkusili jsme obojí a bylo to fajn i když smažák šel u mě o půlnoci na výlet do pole :D (Kombinace Qalitního burčáku a neQalitního smažáku je hnus :D).
No druhý den - tedy v sobotu jsme se byli podívat na zámku v ZOO Hluboká n. Vlt.... no zámek co si budem povídat paráda a parádička, Zoo pěkná, docela mne zaujala reklama jako kráva, že jsou tam tygři, ale nejsou a taky že je tam 3,5km vyhlídková procházka, nikdo nám ale neřekl, že po 300m končí a zbytek že se už tři roky dokončuje :D. Ale i tak si myslím, že jsme si to užili, viděli jsme jezevce, jeleny, veverku, zajíce, zadek medvěda, opice, kapry (někdy se dohodnem vemem loďku a budem je tam chytat... vyděláme majlant, pže tam to nikdo nehlídá a kapr co má tak 6kg je fakt macek a bylitam i větší),nějaký ty ptáky, klokany, hady, tibbaRa zaujali mravenci na které foukal. No večer jsme šli do té hotelové restaurace, Scorpiod už cestou do Zoo vykládal jak by si dal něco sladkého, což nakonec po celodenním otravování (u cca35 letého chlapa co má 3 děti, jak malej kluk - zkrátka si sraz užíval :D) dotáhl do konce a v hotelové restauraci Na Růžku si dal nejen polévku a hlavní chod, ale i toliko okecávané sladké. Horší byla cesta domů... začalo pršet a tak jak bylo celý den jakš takš bylo ted na prd počasí. No zkrátka dobře jsme se rozhodli že obětujeme 500,- za příjezd taxíku z Budějic - což bylo cca 8minut vlakem (tak o kolik bychom mu tu cestu přeplatili??!!) + cca 150,- za dojezd ke kempu, když jsem šel tedy taxi potvrdit tak jsem zjistil že už neprší a dohodli sjme se že to tedy risknem... Dobří lidé ještě existují, hodný pán noční recepční nás naložil do svého Renaultu Scénic a dovezl ZDARMA až na křižovatku od campu, což nám ušetřilo nejen penízky a nožky ale hlavně to že po příjezdu a návratu na chatky začalo nechutně pršet :D, děkujeme mu za to.

CHYBA DATA SRAZU

(BXP-tibbaR+, 24. 9. 2009 15:18)

VŠEM SE STRAŠNĚ OMLOUVÁM ALE SRAZ JE 9 - 11 ŘÍJENCE NECHÁPU CO JE TO TU ZA HNUS ALE NEBYLO TO CÍLENÉ MATENÍ A POKUD TO ZPŮSOBÍ JAKÝKOLIV PROBLÉM JE NÁM TO STRAŠNĚ LÍTO......DÍKY ZA POCHOPENÍ TIBBAR

info ke srazu :D

(BXP-tibbaR+, 20. 6. 2009 13:06)

Ahoj všichni,
BXPcz a TUXcz pod záštitou PINELLI SEMTEX a Best eXtreme Players
Vás srdečně zvou na NULTÝ ročník Bohemia eXPedition - Evropský sraz Track Maniaků. Datum konání 2. -4.října 2009 v campu Křivonoska v jižních čechách. (www.krivonoska.cz).
Bohatý naučně vzdělávací program - návštěva Budějovického Budvaru, návštěva hystorického zámku Hluboká a novodobého zámku Temelín, večer možnost vystoupení kapely VEJTLEM v místní restauraci + možnost sportovního vyžití a koupání v přehradě případně návštěva Zoo.
Cena za ubytování cca 600 za tři noci + strava + část skupinového vstupného - celkově max 1.200,-kč / 45,-eur / celý sraz - myšleno jen základní režije - nikoliv idividuální.
Těšíme se na Vás na adrese
Hluboká nad Vltavou-Munice 373 4, Česká Republika
Loc: 49°4'23.288"N, 14°24'39.833"E

Kontaktujte Nás na email bxpclan@seznam.cz
nebo na
https://bxpcz.estranky.cz/stranka/srazy

s pozdravem BXP-tibbaR+ a BXP-Michi+

Místo a datum jisté

(tibbaR, 18. 6. 2009 2:23)

Ahojky tak po dlouhých jednáních jsme odsouhlasili datum 2.-4.října 2009 v campu křivonoska - http://www.krivonoska.cz
Semtex a PINELLI nám to jakžtagž zaštítí, ale povětšinou to potáhneme z vlaszních kapes - info o cenách na webu. Připúravuju ofociální česko-německo-anglickou pozvánku. Takže si datum v diáři vybarvětě rudě a s úsměvem se těšim :D.

Tak KAM?

(tibbaR, 11. 6. 2009 23:46)

Ahojky,
takže jsem se snažil najít nějaké cmapíky pro Náš sraz + možná sem sehnal sponzora srazu a clanu :D.
Tady máte výpis campů kam bychom mohli jet na ten sraz - nechám to na Vás - když nikdo reagovat nebude určím to sám, ale myslím že Vás je dost na to aby jste si mohli vybrat...
www.formankahustopece.cz
www.drhleny.cz
www.krivonoska.cz
www.rzapenzionraj.cz
www.campsedmihorky.cz
Tyto campy jsem vybral protože je možnost bydlení v chatkách a je zde nebo v blízkém okolí restaurace ... chlastaurace :D
Dále jsou v okolí hyterické památky, koupaliště, rybníky, sportoviště a jiná vyžití. Vím že je to jen na víkend, ale myslím si že se ten víkend dá krásně užít - no ni??
Vyjednal jsem s laskavím svolením společnosti PINELLI (www.pinelli.cz) částečný sponzoring SEMTEX energy - abychom to měli tak nějak ofiko :DD

MULTIclan EURO sraz

(tibbaR, 5. 6. 2009 23:46)

Již tento rok, přelo září říjen bude tibbaR ve spolupráci s Michim a Kondorem a za přispění Linse pořádat MEGA MULTICLAN EURO SRAZ TrackManiaků. datum a místo doplním včetně lepší grafické pozvánky. Vše je v jednání a myslím, spousta lidí potvrdí, že i když to občas skřípalo všechny doposud pořádané srazy byly fajné - což? (BXP, BASF, BRo, UHM, eSuba, TGV). Pakliže bys měl nebo měla zájem se zůčastnit napiš předběžnou objednávku včetně icq sem do komentářů. Díky tibbaR + Michi

Clan Sraz na klíč

(tibbaR, 5. 6. 2009 23:37)

Nabízím možnost pořádání víkendového clan srazu v Praze, včetně zajištění ubytka, stravování a pití na celý víkend. Možnost zajištění programu, jízdenek či vstupenek.
Možnost clan srazu pro 0 - 15 osob u mě doma, nebo při větším počtu mohu zajistit ubytování v campu nebo penzionu.
Vše je dle dohody.... stačí napsat na icq 383-432-551 nebo na mail bxpclan@seznam.cz nebo sem do komentářů :D